אמנות חושים

כאשר אתם זקוקים למופע בידור, הרי שתוכלו למצוא סוגים רבים של מופעים כאלה לאירועים שונים, אולם לא כל אירוע יוכל לקחת אתכם למסע קסום אל מעבר היכולות העל אנושיות. מופע כזה הוא מסוג המופעים של קוסמים שאני מכירים. אך כיום מופעים המוכרים לנו יותר הם אותם מופעים של אומני חושים, טלפתיה ובחינת גבולות העל אנוש. כולנו מכירים את חמשת החושים שלנו: שמיעה, ראייה, מישוש, טעם וריח. לצדם של חמשת החושים הללו קיימים גם חושים נוספים שאינם מוכרים כחושים רשמיים, ביניהם – החוש השישי.

מיהו אמן חושים:

יש המכנים את החוש השישי כאינטואיציה. כדרך לדעת אירועים שטרם התרחשו ובעלי יכולת טלפתית. כאלה מוכרים כיום אומני החושים. כולנו יודעים כי אין מדובר במדע מדויק או קסמים ויכולות על טבעיות. אומן חושים מקצועי נמדד ביכולות לבצע שילוב מושכל ואינטליגנטי בין חושיו המפותחים לטכניקות שנרכשות למטרות בידור. כך לדוגמה אמן

החושים יוכל לקרוא את מחשבותיכם, לחזות את העתיד, להזיז חפצים בכוח המחשבה, לכופף כפיות, לנחש מספרים ולהשלות את הקהל כי הוא באמת ניחן בכוחות על טבעיים.

ישראל בויום:

ישראל הוא אמן החושים ומנטליסט שהופיע כבר על במות רבות מול אלפים רבים של אנשים. הוא כבש את לבבותיהם על ידי מופע בידור חוויתי, אינטליגנטי, מרתק בתוספת חוש הומור. ישראל ניחן ביכולת להיכנס לראש של הזולת ולפענח את סודותיו. בשילוב של כישורי טלפתיה, קריאת מחשבות ויכולת אבחון מיוחדת הוא מטבל אותן באמצעות כלים וטכניקות פסיכולוגיות ושפת גוף בכדי להפוך את המופע לחוויה בלתי נשכחת.

מתי נוכל להזמין אותך ישראל?

אם אתם מארגנים אירוע כלשהו: פרטי או עסקי, גדול או קטן, ואתם מחפשים מופע אומנותי משכר, מרתק, מעניין ומיוחד אז ישראל בויום הוא האדם שתרצו להזמין. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר באמצעות האתר בכל עת.

דילוג לתוכן