מנטליסט

מנטליסט -לאורך השנים נבחנו יכולות רבות אצל האדם, שכן חלק מיכולות אלה נראו טבעיות וחלק על טבעיות. את היכולות הטבעיות האנושות הצליחה לבסס במחקרים ולהכריז עליהן כחמשת החושים (ראייה, שמיעה, ריח, מישוש וטעם). את היכולות העל טבעיות אינם הצליחו להוכיח אך יש כאלה הסוברים כי מדובר בחוש שישי. חלק קוראים לזה קסם, חלק חיזוי העתיד, חלק כטלפתיה וחלק יקראו לזה אינטואיציה. אם לאורך ההיסטוריה מעולם לא נחקרה האינטואיציה הרי שבשנים האחרונות החלו נוירולוגים שונים לחקור את הנושא ולבדוק את מהותה.

מנטליזם:

כיום אותו חוש שישי משמש אמני חושים וטפלתים לבדר את הקהל ולגרום לו לתהות על היכולות האנושיות והעל אנושיות של האדם. אחת היכולות המוכרות כחוש שישי היא המנטליזם. כלומר היכולת של מישהו המסוגל לקרוא מחשבות של אדם אחר על סמך חיצוניותו, שפת גופו ואלמנטיים טבעיים אחרים. מטרתו של המנטליסט הוא לגרום להתפעמות ובידור בקרב הקהל שלו וזאת באמצעות כישורי טלפתיה וכלים פסיכולוגיים

נרכשים. מנטליסט יכול לגרום לקרוא את מחשבותיהם של המשתתפים, לגרום להם לחשוב בדרך מסוימת ולגרום להם לתהות כיצד הוא עשה את זה.

ישראל בויום:

ישראל הוא אמן חושים ומנטליסט, בעל ניסיון רב בהופעה על במות מול סוגי קהל שונים. ישראל מספק מופעי בידור מסוגים שונים: מופעי טלפתיה, מנטליזם, קריאת מחשבות ועוד. הוא מצליח לרתק את הקהל למופע באמצעות כישורים מיוחדים, כלים נרכשים, ניסיון בימתי רב וחוש הומור מפותח.

מופע בידור שלא תשכחו:

לישראל יש 2 מופעים מרכזיים: “כוח המוח” ו”קלוז אפ”. כל אחד ממופעיו הוא מיוחד, מעניין ומרתק ויוסיף ערך רב לאירוע שלכם. בין אם מדובר בחתונה, יום גיבוש בין עובדי העסק, ימי עיון ואירועים אחרים – ישראל ישמח להפוך את האירוע שלכם למיוחד ובלתי נשכח.

דילוג לתוכן